Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
taa ostatnie przekrój, ( a do kw. x pierw z 5 )/ 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w ost cos = 1/4?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy bedą dzisiaj wyniki do PODSTAWY bo ja juz 1,5 godz szukam... jak ktoś ma niech poda link
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej jak kul 4 lub 8 jak białych było 3 razy więcej niż białych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a w ost cos = 1/4?
Tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROZSZERZENIE poprawne odpowiedzi: 1. Punkt należy do wykresu, a wykres równoległobok ograniczony prostymi: x=-1, x=3, y=(-1/2)x-2, y=(-1/2)x+1 2. 1/2 , 3/2 , -3/2 3. a=sqrt(3), m=0 v m>=2 4. k=170, dzień 13 5. dowód 6. (-pi/2;-pi/3)u(-pi/3;pi/3)u(pi/3;pi/2) 7. q=4 + dowód 8. dowód 9. rysunek + y= (-3/4)x -1 10. 4 lub 8 11. cosx=1/4 S=[a^2sqrt(5)]/4 Liczę na coś koło 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyczesany_blondi napisał:
ej jak kul 4 lub 8 jak białych było 3 razy więcej niż białych
Razem 4 lub 8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie jedna odpowiedź to była 4 kule (czyli 1czarna i 3 białe) a druga to 8 kul (czyli 2 czarne i 6 białych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 czarna i 3 białe lub 2 czarne i 6 białych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może być 8 kul: 2 czarne i 3 razy więcej białych, czyli 6, a więc w sumie 8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwia a w 3 to przed 2 i 1/2 ma być minus???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no normalnie 1 i 3 albo 2 i 6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile Wam wyszło q w tym zadaniu z ciągiem geometrycznym??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrz parę postów wyżej, tam masz odpowiedzi do wszystkich zadań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi wyczesany blondi. kol czarnych bylo dwie. kol bialych trzy raz wiecej niz 2, wiec 6. a pytanie bylo ile jest razem wiec 2 plus 6=8, ale nie martw sie tez cos pomieszalam w tym zadaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe widze ze wielu postanowilo to wyjasnic i tylko sie powtorzylam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w ogóle jak oceniacie poziom tegorocznej matury?? Łatwe, trudne?? Osobiście trochę się z tym namęczyłem... Zresztą jak większość ludzi z mojej klasy;P Jeden głupi błąd ale poza tym OK:). Coś koło 90% może być jeśli mój piękny zapis nie przerazi zbytnio egzaminatora...;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi w odtatnim wyszło cos =1/4 mam nadzieje ze to jest dobrze] mam watpliwości w zadaniu 2.dobre odp podali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to, że zrobiłem błąd :<. W 7mym zad z rozszerzenia wyszło mi q=1+ 6/(x-3). Zresztą do teraz nie za bardzo wiem jak otrzymac czwórkę. a1/a2 jest równe (x+3)/(x-3), co po uproszczeniu daje właśnie q=1+ 6/(x-3). Qrde, zmartwiliście mnie . Wszystko inne mam tak samo jak kolega powyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tfu, tzn inaczej znaki. ale wiecie o co mi chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...